Jobs

Career

Jobs
łódzkie
Logistyka

Magazynier

Magazynier

Miejsce pracy: Łódź

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: przyjmowanie i wydawanie towarów klientom wewnętrznym i zewnętrznym oraz wykonywanie prac związanych z prowadzeniem dokumentacji magazynowej.

Twoje zadania to:

  • przyjmowanie oraz wydawanie towarów klientom wewnętrznym i zewnętrznym
  • wykonywanie prac związanych z:

     - przechowywaniem towarów

- dokumentacją

- prowadzeniem gospodarki magazynowej

- chęć pracy w systemie 3-zmianowym

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym wysokiego składowania (mile widziane)
  • książeczkę sanitarno-epidemiologiczną(mile widziana)
  • dobrą organizację pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, dokładność i sumienność
  • otrzymać umowę o pracę
  • pracować w nowoczesnym magazynie
  • być objętym bezpłatną opieką medyczną dla pracowników
  • otrzymywać premię kwartalną
  • mieć duże zaplecze socjalne i stabilne warunki zatrudnienia
  • móc korzystać z ubezpieczeń grupowych

We kindly ask you to provide your CV with the following clause: "I hereby agree for processing my personal data, included in my job offer, for the purpose of recruitment at Lorenz Snack-World (as defined in the Act of August 29, 1997 on the Protection of Personal Data Journal of Laws No. 133, item 883)."