Jobs

Kariera

Oferty pracy
wielkopolskie
Finanse

Księgowa/y ds. Zobowiązań Międzynarodowych

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • wykorzystanie znajomości języka niemieckiego w praktyce każdego dnia
  • pracę w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej rozwojowi osobistemu
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia
  • zorganizowany dojazd do pracy autobusem firmowym (15 minut z Ogrodów)
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (możliwość rozpoczynania pracy w przedziale 6:45-9:00)
  • szkolenia językowe

Twoje zadania to:

  • dekretacja i księgowanie faktur zakupu w systemie SAP i xFlow
  • uzgadnianie sald na kontach dostawców
  • weryfikowanie faktur (wstępnie wprowadzonych do systemu)
  • rozliczanie i wyjaśnianie otwartych pozycji na kontach rozliczenie zakupu
  • udzielanie informacji i rzetelnych odpowiedzi klientowi wewnętrznemu i zewnętrznemu

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • masz wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne
  • bardzo dobrze znasz język niemiecki
  • znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • masz doświadczenie w obszarze księgowości
  • znasz dobrze pakiet MS Office, szczególnie Excel
  • znasz SAP
  • nie sprawia Ci trudności nawiązywanie kontaktu
    z ludźmi i praca w zespole
  • zwracasz uwagę na szczegóły i masz umiejętności analityczne
  • masz doświadczenie w pracy w firmie międzynarodowej lub Shared Service Centre

Pracowników dowozimy autobusem firmowym z Poznania do siedziby firmy w Sadach (15 minut z przystanku na Ogrodach) oraz zapewniamy benefity m.in. opieka medyczna, świeże owoce w każdą środę,  udział w firmowych zajęciach sportowych. A gdybyś przypadkiem zapomniał  śniadania, czeka na Ciebie nasza kantyna i aromatyczna kawa.

PDF