Jobs

Kariera

Oferty pracy
wielkopolskie
Logistyka

Lider Zespołu ds. Prognozowania Sprzedaży

Miejsce pracy: Sady k. Poznania

Twoje zadania to:

  • koordynacja procesów planowania popytu, zapasu i prognoz sprzedaży
  • weryfikacja planów sprzedażowych we współpracy z innymi działami firmy
  • zapewnienie terminowej dostępności produktów poprzez koordynację procesu launch/relaunch/delisting
  • przygotowywanie cyklicznych analiz i raportów w podległym obszarze
  • weryfikacja zarządzania bad stock’iem i dążenie do jego minimalizacji
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • masz wykształcenie wyższe, najlepiej z obszaru ekonomii, matematyki lub statystyki
  • możesz pochwalić się min. 5-letnim doświadczeniem w obszarze planowania popytu, łańcucha dostaw
  • znasz procesy biznesowe związane z planowaniem i sprzedażą (Sales & Operational Planning) oraz innowacyjne koncepcje prognozowania sprzedaży
  • masz doświadczenie w branży FMCG
  • potrafisz pracować w systemie SAP APO DP i SAP ERP (SD, MM)
  • masz przynajmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • cechują Cię wysokie umiejętności analitycznego myślenia i komfort pracy z dużą ilością danych
  • świetnie poruszasz się w MS Office, zwłaszcza w Excel’u
  • dobrze znasz język angielski
  • umiesz wyznaczać priorytety i jesteś zorientowany/a na realizację celów
  • cechuje Cię proaktywność i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań

Oferujemy:

  • duże możliwości rozwoju merytorycznego w kompetentnym zespole
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (między 6:45 a 9:00)
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym)
  • prywatną opiekę medyczną