Jobs

Kariera

Oferty pracy
wielkopolskie
IT

Specjalista ds. Poziomu Usług IT

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • masz wykształcenie o profilu informatycznym
  • masz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w IT, w tym mile widziane doświadczenie w obszarze IT Service Management
  • bardzo dobrze znasz język angielski (poziom B2/C1)
  • znasz procesy IT wg biblioteki ITIL (certyfikat ITIL Foundation)
  • posiadasz praktyczną znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem usługami IT, takimi jak organizowanie obszaru Service Desk, definiowanie SLA, raportowanie
  • znajomość Google Sites będzie dodatkowym atutem
  • umiesz analizować i efektywnie rozwiązywać problemy
  • lubisz pracować w zespole
  • angażujesz się i przejmujesz odpowiedzialność za realizowane zadania
  • cechuje Cię samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • duże możliwości rozwoju merytorycznego i językowego
  • zintegrowany ze stanowiskiem system szkoleń
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (w godzinach 6:45-9:00)
  • stabilne zatrudnienie (umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym)
  • prywatną opiekę medyczną
  • zorganizowany dojazd do pracy autobusem firmowym

Twoje zadania to:

  • koordynacja wsparcia użytkowników systemów IT (Service Desk)
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie zarządzania infrastrukturą informatyczną (procesy, umowy SLA/OLA itp.)
  • monitorowanie oraz raportowanie procesów rozwiązywania incydentów (Service Desk) oraz problemów (Problem Management)
  • budowanie i monitorowanie rozwoju bazy wiedzy o incydentach
  • optymalizacja procesów IT
  • aktualizacja procedur oraz zarządzanie dokumentacją (w tym Service Catalog)

PDF