Lorenz Snack-World

Rozpocznij karierę w Lorenz

Pierwsza praca

Szukasz praktyki, stażu, chcesz zostać Ambasadorem naszej firmy?

Dołącz do nas! Oto nasza oferta dla studentów i absolwentów

Praktika für Studenten

Praktyki dla studentów

Ukończyłeś minimum 2 rok studiów? Znasz niemiecki i/lub angielski? Przekonaj się, jak wygląda praktyka w Lorenz!

Praktyki w Centrum Usług Finansowych i Informatycznych w Sadach k. Poznania to świetna okazja dla studentów kierunków ekonomicznych. Standardowo trwają miesiąc i odbywają się w okresie od 1 czerwca do 30 września każdego roku. Z rekrutacją startujemy na przełomie kwietnia i maja. W czasie praktyk masz szansę poznać Dział Należności, Zobowiązań oraz Księgowość Główną. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego.

Również w okresie wakacyjnym organizujemy praktyki w Zakładzie Produkcyjnym w Stanowicach k. Wrocławia, choć jest także możliwość indywidualnego ustalenia terminu. Start rekrutacji to kwiecień i maj, a minimalny okres praktyk - jeden miesiąc. Wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zobaczysz na żywo jak przebiega produkcja, poznasz ciekawe rozwiązania techniczne i organizacyjne. To także super okazja, żeby skonfrontować swoją wiedzę ze studiów z najlepszymi praktykami. Jeśli dasz się poznać jako osoba z pasją, wiedzą i umiejętnościami, chętnie zaproponujemy Ci stałą pracę.

Praktyki to świetna okazja, aby poznać naszą firmę i przekonać się, że warto z nami zostać na dłużej.

Praktykantka - Produkcja Praktykantka - Księgowość

Berufsausbildung

Staże / Top Performers for The Future – dobry pomysł na dobry start

Właśnie skończyłeś studia? Jesteś na ostatnim roku i możesz pogodzić studia z pracą na pełen etat?

A przy tym:

- jesteś dobry z j. angielskiego (niemieckiego w przypadku księgowości)

- lubisz pracować w zespole

- kręcą Cię nowe wyzwania

- jesteś otwarty i komunikatywny

W ciągu 18 miesięcy poznasz firmę, zobaczysz, jak funkcjonują najważniejsze obszary i, co najważniejsze, poznasz ciekawych ludzi – prawdziwych ekspertów w swoich dziedzinach. Taka znajomość będzie przydatna w Twojej pracy. Zrealizujesz także swój własny projekt stażowy. W czasie stażu otrzymasz umowę o pracę i wynagrodzenie – będziesz więc pełnoprawnym członkiem zespołu Lorenz.

Naprawdę masz w czym wybierać! Poszukujemy stażystów do: Księgowości, Marketingu, Sprzedaży, Produkcji, Jakości, Rozwoju Produktu i wielu innych działów. Konkretne propozycje znajdziesz w ofertach pracy.

Stażystka - Produkcja Stażystka - Księgowość Stażystka - R&D

Abschlussarbeiten

Ambasador

Ambasador to student – nasz człowiek na uczelni, który buduje wizerunek firmy w swoim otoczeniu, wśród studentów. To ktoś, kto pomaga organizować wydarzenia, kontaktować się ze studentami, przekazywać informacje o nas, naszych rekrutacjach czy targach pracy i podpowiada, jak najskuteczniej dotrzeć do tych, których szukamy.

Jeśli:

- masz za sobą 2 rok studiów

- jesteś dobry w j. angielskim lub niemieckim

- lubisz pracować z ludźmi, jesteś aktywny w mediach społecznościowych,

- działasz w organizacjach studenckich, kołach naukowych, wolontariacie itp

… zostań Ambasadorem Lorenz!

Poznasz firmę od środka – zobaczysz na żywo produkcję chipsów i ich drogę do klienta. Poznasz prawdziwych ekspertów w wielu dziedzinach.  Porównasz teorię ze studiów z praktyką przedsiębiorstwa. Zdobędziesz doświadczenie we współpracy z prawdziwym biznesem. Po zakończeniu współpracy otrzymasz certyfikat i referencje. To wszystko pomoże Ci dobrze zaplanować przyszłą karierę.

Ambasador Wiktoria Ambasador Agnieszka