Młoda kobieta obok ekspresu do kawy w biurze

Co o nas mówią?

osoby, które karierę zawodową rozpoczynały w Lorenz
Wiktoria

Wiktoria

Ambasador Lorenz na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

Jestem studentką III roku kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Działam jako członek Parlamentu Studenckiego UEP i SKNR Konto. Uwielbiam pracować z ludźmi, organizować warsztaty i konferencje. Zawsze jestem aktywna i zaangażowana – nie potrafię siedzieć w miejscu.

 

Co sprawiło, że podjęłaś się roli ambasadora?     
Uznałam, że to kolejne wyzwanie dla mnie. Kilkukrotnie uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez pracowników Lorenz – były bardzo profesjonalne i rzeczowe. Firma ma bardzo ciekawą ofertę praktyk i staży, z całą pewnością można się tutaj rozwijać. Poza tym, jestem miłośniczką słonych przekąsek!

W jaki sposób dowiedziałaś się o roli ambasadora w naszej firmie? 
Razem z Kacprem – poprzednim ambasadorem Lorenz, angażujemy się w działania Parlamentu Studenckiego UEP. Wcześniej widziałam także stoisko promocyjne i plakaty. O ofercie rekrutacyjnej usłyszałam podczas wykładu Lorenz na Konferencji Rachunkowość Warta Poznania.

Jakie masz pomysły, by realizować rolę ambasadora?  
Bardzo zależy mi na tym, aby studenci kojarzyli Lorenz jako prostudenckiego pracodawcę. Coroczna oferta praktyk i staży jest naprawdę szeroka. Lorenz zapewnia nie tylko cenne doświadczenie do wpisania w CV, ale często również ofertę długofalowego zatrudnienia. Jako ambasador będę współpracować z kołami naukowymi i organizacjami studenckimi między innymi przy organizacji wydarzeń. Z całą pewnością spotkacie mnie również przy stoisku promocyjnym.

Jak myślisz, jakie korzyści możesz odnieść z pełnienia tej funkcji?
Z całą pewnością największą korzyścią będzie dla mnie sieć kontaktów, jaką zbuduję dzięki pełnieniu funkcji ambasadora. Chciałabym skorzystać z wakacyjnej oferty praktyk w firmie. Dodatkowo doszlifuję swoje umiejętności organizacyjne, negocjacyjne i kompetencje miękkie.

Jak można się z Tobą skontaktować?         
Zachęcam do kontaktu ze mną zarówno przedstawicieli organizacji jak i studentów zainteresowanych ofertami praktyk. Możecie pisać do mnie na adres: ambasadorlorenz@gmail.com, kontaktować się za pośrednictwem Facebooka lub zaczepić na uczelni. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.