KV loteria
03.04.2017

Loteria Crunchips - jest wygrana są balety!

Pozostając w muzycznym klimacie a jednocześnie aktywizując całe portfolio marki Crunchips, przygotowaliśmy dla konsumentów loterię pod hasłem „Jest wygrana są balety” trwającą od 3 kwietnia do 9 czerwca 2017 r.

Muzycznym krokiem wchodzimy w drugi kwartał zapewniając młodym konsumentom imprezowe nagrody. Do wygrania są bowiem: co tydzień 10 x 1000 zł, codziennie 5 x głośnik JBL. Dodatkowo do zgarnięcia są nagrody natychmiastowe - 1000 x Spotify Premium.

Bariera wejścia do loterii jest bardzo niska, co sprawia, że loteria jest bardzo angażująca. Jedynym zadaniem konsumenta jest zakup dowolnej paczki Crunchips (w gramaturach 140 g – 300 g) i zachowanie paragonu. Następnie wypełnia formularz zgłoszeniowy na stronie www.crunchips.pl i pozostaje mu tylko wygrywać, bo… jest Crunchips jest impreza!

Lorenz Snack-World

Lorenz Snack-World to niezależna firma rodzinna zatrudniająca około 2400 pracowników, jeden z liderów europejskiego rynku słonych przekąsek. Asortyment obejmuje między innymi chipsy, chrupki, słone paluszki, krakersy i orzechy. Portfolio produktów zawiera znane i lubiane marki: Crunchips, Saltletts, Monster Munch, Wiejskie Ziemniaczki, Curly, Peppies i NicNac’s oraz innowacje takie jak Just Chips.


Kontakt dla mediów
The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.
Paweł Kwieciński
Sady k/Poznania, ul. Rolna 6
62-080 Tarnowo Podgórne
Tel: +48 601 87 16 27
PKwiecinski@LBSnacks.pl
www.lorenz-snackworld.pl