Aktualności
29.08.2016

Crunchips w TV i nowy Crunchips Street Food!

Rok 2016 to rok wzmożonej aktywności marki Crunchips. Po wielokanałowej obecności w mediach w pierwszym półroczu marka otrzyma jeszcze silniejsze wsparcie w drugiej połowie roku. We wrześniu i październiku reklama Crunchipsa będzie emitowana zarówno w największych stacjach TV jak i najbardziej dopasowanych do grupy docelowej kanałach tematycznych. Równocześnie będziemy obecni w najpopularniejszych serwisach VOD oraz największych sieciach kin. W zależności od medium emitować będziemy różne spoty – 30 i 15 sekundowy spot wizerunkowy oraz 15 sekundowy spot promujący tegoroczną Nowość – linię Crunchips Street Food. Ponieważ Crunchips jest marką dedykowaną młodym konsumentom jest też bardzo aktywny w Social Mediach. Poza markowymi profilami na najważniejszych portalach społecznościowych jak Facebook, Instagram czy Snapchat, Crunchips współpracuje z internetowymi influencerami. Naszą główną platformą działań w tym zakresie są cykliczne odwiedziny u najbardziej wyrazistych twórców polskiego internetu w ramach „Wjazdu na Chatę”. Dzięki takim działaniom Crunchips jest jedną z najbardziej angażujących marek w Internecie.

Liczne działania mediowe to nie wszystko. We wrześniu Crunchips wprowadza do sprzedaży dwa kolejne produkty pod linią Street Food. Pierwszy z nich to zupełna nowość Crunchips Street Food Kiełbasa na Kiju! To wyraziste karbowane chipsy o smaku soczystej kiełbasy z Food Trucka. Dodatkowo po sukcesie podstawowego wariantu 140g na rynku pojawi się Crunchips Street Food Burger w gramaturze 225g – dla tych, którzy chcą jeszcze więcej.

 

Jest Crunchips Jest Impreza!

Grafiki

Lorenz Snack-World

Lorenz Snack-World to niezależna firma rodzinna zatrudniająca około 2400 pracowników, jeden z liderów europejskiego rynku słonych przekąsek. Asortyment obejmuje między innymi chipsy, chrupki, słone paluszki, krakersy i orzechy. Portfolio produktów zawiera znane i lubiane marki: Crunchips, Saltletts, Monster Munch, Wiejskie Ziemniaczki, Curly, Peppies i NicNac’s oraz innowacje takie jak Just Chips.


Kontakt dla mediów
The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.
Paweł Kwieciński
Sady k/Poznania, ul. Rolna 6
62-080 Tarnowo Podgórne
Tel: +48 601 87 16 27
PKwiecinski@LBSnacks.pl
www.lorenz-snackworld.pl