Aktualności
29.08.2016

Konkurs - Pokrzyżuj plany nudzie z Wiejskimi Ziemniaczkami!

We wrześniu wystartowała kolejna promocja konsumencka marki Wiejskie Ziemniaczki. Tym razem motywem przewodnim są krzyżówki, które pojawiły się także na promocyjnych opakowaniach marki.

Kupując opakowanie Wiejskich Ziemniaczków i rejestrując paragon zakupu na stronie konkursowej www.pokrzyzujplanynudzie.pl konsument otrzymuje dostęp do on-line`owej krótkiej krzyżówki. Osoba, która najszybciej rozwiąże krzyżówkę wygrywa nagrodę dnia, kolejne dwie – nagrody pocieszenia. W każdym tygodniu do wygrania będą nowe nagrody dnia. Konkurs startuje 1 września i potrwa do 31 października. Promocję będą wspierały działania w telewizji, Internecie i punktach sprzedaży.

Informacje o promocji wraz z regulaminem dostępne będą na www.pokrzyzujplanynudzie.pl oraz www.wiejskieziemniaczki.pl

Grafiki

Lorenz Snack-World

Lorenz Snack-World to niezależna firma rodzinna zatrudniająca około 2400 pracowników, jeden z liderów europejskiego rynku słonych przekąsek. Asortyment obejmuje między innymi chipsy, chrupki, słone paluszki, krakersy i orzechy. Portfolio produktów zawiera znane i lubiane marki: Crunchips, Saltletts, Monster Munch, Wiejskie Ziemniaczki, Curly, Peppies i NicNac’s oraz innowacje takie jak Just Chips.


Kontakt dla mediów
The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.
Paweł Kwieciński
Sady k/Poznania, ul. Rolna 6
62-080 Tarnowo Podgórne
Tel: +48 601 87 16 27
PKwiecinski@LBSnacks.pl
www.lorenz-snackworld.pl